9 Responses to Overvejelse

  1. Snittet er vold awesome! Fede detaljer – tror de spiller med et par sorte tight jeans :)

  2. Anne K

    Den er så pæn. Men endnu pænere i virkeligheden da den jo har så fine farver- det synes jeg dog ikke kommer til udtryk på billedet. Go for it!!! :)

    • Ja, det er rigtigt. Farverne er super fine i virkeligheden. Og så er der også lidt glimmer tråd i. Har endnu ikke kunne finde den i min størrelse, så jeg må lede lidt videre :)

      • Anne K

        Ja nemlig. Jeg plejer ellers normalt at synes at bouclé jakker bliver lige lovligt ‘pæne’ i det- men denne er bare så flot i snit osv. Hvad størrelse skal du bruge? Jeg kan evt lige få en kollega til at undersøge om den kan skaffes(eller tjekke næste gang jeg er på job), arbejder i Companys Original, skal jeg sige dig. Mange hilsner, Anne

        • Jeg tror jeg skal bruge en 34. Har prøvet den i str. 36 (i Companys Original faktisk), men ville egentlig bare gerne prøve en str. 34 for at sammenligne. Den sad nemlig ikke helt perfekt i 36. Jeg tror ikke I har den tilbage i hverken 34 eller 36 i Companys. Ellers tak for hjælpen :)

          • Anne k

            Vi har den skam både i 34 og 36. Vi har bare altid kun tre af hver style hængende fremme af by MB. Jeg vil hjertens gerne få jakken lagt til side til dig i str. 34 hvis du vil prøve den!?

  3. hmm, fedt og arbitrært design :)

  4. Hvor er den fin!
    - Sofie Louise
    http://www.basicspacebysofie.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>